Polska Biega

 

Godziny dowozów i odwozów uczniów PDF Drukuj
Godziny dowozów i odwozów uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

Przywóz uczniów:

  • pierwszy kurs godzina 7.35 - Żabno, 7.40 - Noskowo
  • drugi kurs godzina 10.30 - Noskowo, Żabno

Odjazdy uczniów:

  • pierwszy kurs godzina 12.45
  • drugi kurs godzina 14.35
  • trzeci kurs godzina 15.15
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj

Zapraszamy Uczniów i Rodziców na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej we Wrześnicy, która odbędzie się

1 września 2014 r. o godzinie 10.30.

 

Dowozy uczniów:

Żabno - 10.20

Noskowo - 10.25

Wakacje PDF Drukuj
Image
Informacja o pracy sekretariatu PDF Drukuj
W trakcie wakacji sekretariat szkoły czynny w godzinach 9.00 - 14.00,
z wyjątkiem 21.07. - 25.07.2014 r.
(wówczas sekretariat będzie nieczynny).
Uwaga Rodzice PDF Drukuj
Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2014/2015 podręczniki do klas IV - VI będzie można wypożyczyć z biblioteki szkolnej w ramach programu darmowych podręczników. W związku z tym proszę zakupić dla uczniów w/w klas tylko ćwiczenia.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 PDF Drukuj

 
 
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Dyplom i nagroda książkowa dla wyróżniających się uczniów klasy VI oraz tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:

Paweł Śpiechowicz
Kamila Krajewska
Aleksandra Leśkiewicz



Listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych absolwentów szkoły:

Państwo Bożena i Marek Śpiechowiczowie
Państwo Anna i Piotr Krajewscy
Pani Aneta Leśkiewicz i Pan Krzysztof Jończyk



Nagroda książkowa dla absolwentów za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich:

Paweł Śpiechowicz
Kamila Krajewska
Jakub Maksymiuk



Nagroda Wójta Gminy Sławno dla „NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRZEŚNICY”:

Paweł Śpiechowicz


Nagroda książkowa i grawerton dla „NAJLEPSZEGO SPORTOWCA - ABSOLWENTA” za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w zawodach i turniejach sportowych:

  • Wiktoria Borzych
  • Kornelia Gutowska
  • Wiktoria Maksymiuk
  • Dominik Urbaniak
  • Paweł Śpiechowicz
  • Estera Szklarczyk


Dyplomy i nagrody książkowe za pilność w nauce dla wyróżniających się uczniów z klas I – III oraz tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:


  • Maciej Piechna kl. I
  • Marcin Hinz kl. I
  • Igor Jaskuła kl. I
  • Jakub Baran kl. II
  • Kacper Martyka kl. II
  • Julia Myślak kl. II
  • Barbara Jastrzębska kl. II
  • Natalia Krajewska kl. III
  • Jarosław Motykowski kl. III
  • Maria Bonisławska kl. III
  • Marcel Gutowski kl. III
  • Kewin Sandomierski kl. III


Dyplomy i nagrody książkowe dla wyróżniających się uczniów klas IV–V, tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:

  • Damian Bielak kl. IV
  • Patrycja Pachuta kl. IV
  • Wiktoria Drop kl. V
  • Klaudia Wdówka kl. V
  • Dominika Kępa kl. V
  • Zofia Mrugalska kl. V
  • Anna Jastrzębska kl. V
  • Tytus Borycki kl. V
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>