Wakacje! PDF Drukuj
Image
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 
NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRZEŚNICY:    
Wiktoria Drop

NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GMINIE SŁAWNO:
Wiktoria Drop


WZOROWY UCZEŃ KLASY VI (świadectwo z wyróżnieniem, dyplom, nagroda książkowa):


• Wiktoria Drop kl. VI
• Zofia Mrugalska kl. VI
• Klaudia Wdówka kl. VI
• Anna Jastrzębska kl. VI
• Dominika Kępa kl. VI
• Tytus Borycki  kl. VI

Listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych absolwentów szkoły:

• Państwo Dorota i Artur Drop
• Państwo Joanna i Marian Mrugalscy
• Państwo Katarzyna i Krzysztof Wdówka
• Państwo Sylwia i Bartosz Jastrzębscy
• Państwo Joanna i Rafał Łojko
• Państwo Marzena i Krzysztof Boryccy

Nagroda książkowa dla absolwentów za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w konkursach i turniejach gminnych, powiatowych i wojewódzkich:

• Anna Jastrzębska
• Wiktoria Drop
• Zofia Mrugalska
• Klaudia Wdówka
• Tytus Borycki


„NAJLEPSZY SPORTOWIEC ABSOLWENT” – grawerton za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w zawodach i turniejach sportowych:

• Przemysław Szczepanek
• Milena Sękowska
• Klaudia Wdówka

WZOROWY UCZEŃ KLAS I – III – dyplom i nagroda książkowa za sukcesy w nauce i zachowaniu:

• Oliwier Konieczny kl. I
• Igor Konieczny kl. I
• Adam Karandyszowski kl. I
• Martyna Pągowska kl. I
• Szymon Iwański kl. I
• Julia Świacka kl. I
• Oskar Wiktor kl. I
• Mikołaj Dudziński kl. I
• Marcin Hinz kl. II
• Maciej Piechna kl. II
• Igor Jaskuła kl. II
• Jakub Baran kl. III
• Barbara Jastrzębska kl. III
• Julia Myślak kl. III
• Olga Michałowska kl. III
• Kinga Michałowska kl. III
• Kacper Martyka kl. III
• Marta Strupiechowska kl. III

 WZOROWY UCZEŃ KLAS IV – V  - świadectwa z wyróżnieniem, dyplom, nagroda książkowa:


• Zuzanna Guźniczak kl. IV
• Natalia Krajewska  kl. IV
• Damian Bielak kl. V
• Patrycja Pachuta kl. V

NAJLEPSZY SPORTOWIEC KLAS I - V:

• Mikołaj Dudziński kl. I
• Oliwier Konieczny kl. I
• Igor Konieczny kl. I
• Oskar Łanik kl. I
• Patrycja Oliwa kl. I
• Julia Sandomierska kl. I
• Natalia Borzych kl. III
• Alan Bodak  kl. IV
• Marcel  Gutowski kl. IV
• Karolina Ellward kl. V
 
Dyplomy podziękowania dla Rodziców za szczególne zaangażowanie i wkład pracy na rzecz klasy i szkoły:

                                                             
• Pani Agnieszka Karandyszowska
• Pani Katarzyna Grochowska
• Państwo Ewelina Drop-Konieczna i Grzegorz Konieczny
• Pan Piotr Łanik
• Pani Dorota i Marcin Oliwa
• Pani Elżbieta Sandomierska
• Pani Agnieszka Świacka
• Pani Justyna Hinz
• Pan Krzysztof Jończyk
• Pani Bogumiła Rogóż
• Pani Marzena Śledź
• Państwo Beata i Tomasz Piechna
• Pani Irena Obiała
• Pani Agnieszka Baran
• Pani Monika Strupiechowska
• Pani Aleksandra Borzych
• Pani Marta Martyka
• Pan Stefan Kurynko
• Pani Renata Jęcek
• Państwo Ksenia i Marcin Motykowscy
• Pani Aleksandra Kempa-Owsiany
• Pani Wioletta Wanago
• Pani Alina Drzewiecka
• Pani Anna Krajewska
• Pani Anna Bonisławska
• Pani Urszula Wiktor - Żerman
• Pani Czesława Wnuk
• Pani Monika Duda
• Pan Andrzej Ellward
• Państwo Justyna i Piotr Piwowarczukowie
• Pani Iwona Jakubek
• Pani Wioleta Małoszyc
• Pani Bogusława Małoszyc
• Państwo Marzena i Krzysztof Boryccy
• Państwo Sylwia i Bartosz Jastrzębscy
• Pani Dorota Drop
• Pani Katarzyna Wdówka
• Pani Joanna Łojko-Kępa
• Pani Joanna Mrugalska
• Pani Monika Szczepanek
• Państwo Agata i Wiesław Zięba

Dyplom podziękowania dla Pana Ireneusza Urbaniaka  - Prezesa Jednostki OSP we Wrześnicy - za życzliwość i pomoc  w działalności szkoły.

Dyplom podziękowania dla Jednostki OSP we Wrześnicy - za życzliwość i pomoc  w działalności szkoły.

Dyplom podziękowania dla Pani Agnieszki Szczepaniec – Sołtys wsi Wrześnica – za życzliwość i pomoc  w działalności szkoły.


 DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM UCZNIOM, RODZICOM I SYMPATYKOM SZKOŁY!
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I TURNIEJACH PDF Drukuj
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W  KONKURSACH I TURNIEJACH
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 
• Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - tytuł finalisty - Anna Jastrzębska
• Powiatowy Konkurs Poezji Anglojęzycznej - III miejsce - Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs Recytatorski:
- kategoria klas IV - VI- III miejsce - Zofia Mrugalska
- kategoria klas I - III - I miejsce Adam Karandyszowski
• Gminny Konkurs Ortograficzny:
- kategoria klas IV - VI: I miejsce - Damian Bielak
                                      III miejsce - Anna Jastrzębska
- kategoria klas I - III:  I miejsce -  Barbara Jastrzębska
                                    III miejsce - Kinga Michałowska
• Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
I miejsce drużynowo: Tytus Borycki, Klaudia Wdówka, Zuzanna Guźniczak, Jędrzej Piwowarczuk
• Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
II miejsce drużynowo: Tytus Borycki, Klaudia Wdówka, Zuzanna Guźniczak, Jędrzej Piwowarczuk
•  III edycja konkursu plastycznego pt. „Powiat Sławieński - mój punkt widzenia”- kategoria szkoły podstawowe kl IV - VI - III miejsce  – Oliwia Śledź
• Konkurs Plastyczny organizowany przez Nadleśnictwo w Sławnie - pt. „Ogień w lesie - alarmuj”- wyróżnienie - Jarosław Motykowski
• Konkurs na Palmę Wielkanocną (SDK) - II miejsce w kategorii 9-12 lat  - Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez UG w Sławnie - laureaci: Oliwia Śledź, Milena Sękowska, Igor Konieczny
• Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową (SDK) - wyróżnienia: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs Matematyczny:
- kategoria klas IV - VI: III miejsce - Anna Jastrzębska
- kategoria klas I - III: I miejsce Jakub Baran,
                                 II miejsce -  Barbara Jastrzębska
• Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny - II miejsce: Jakub Baran
• Gminny Konkurs Historyczny - I miejsce drużynowo: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop, Anna Jastrzębska, Klaudia Wdówka
Klasyfikacja indywidualna:
I miejsce - Zofia Mrugalska
III miejsce - Wiktoria Drop
• I edycja Konkursu Plastycznego - „ Moja bezpieczna droga do szkoły” - II miejsce - Oliwia Śledź
• II Gminny Przegląd Teatralny ARA - II miejsce - zespołowo: klasa VI: Tytus Borycki, Wiktoria Drop, Dominika Kępa, Zofia Mrugalska, Anna Jastrzębska, Klaudia Wdówka, Dominik Popakul, Marcin Płonka, Kacper Zięba, Wiktor Bury, Hubert Sałankiewicz, Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Przemysław Szczepanek, Patryk Sołtan
• XII Gminny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny - III miejsce - Wiktoria Drop
• Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „ Zapobiegajmy pożarom”
- kategoria klas IV - VI: II miejsce
- Maria Bonisławska
- kategoria klas I - III: I miejsce - Maja Kowalska,
                                 II miejsce - Martyna Pągowska,
                                III miejsce -  Mikołaj Dudziński
• Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpiecznie na wsi - zwierzaki to nie pluszaki” - wyróżnienia - Oliwier Konieczny, Igor Konieczny, Oskar Wiktor
• Gminny Konkurs Pieśni Żołnierskiej - III miejsce - zespół wokalny: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop, Dominika Kępa, Klaudia Sikora, Zuzanna Guźniczak, Oliwia Śledź

• Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt - I miejsce drużynowo: Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Zofia Mrugalska, Klaudia Wdówka, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska,  Maria Bonisławska
• Powiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt - III miejsce drużynowo: Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Zofia Mrugalska, Klaudia Wdówka, Karolina Ellward, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska, Maria Bonisławska
• Gminny Turniej Unihokeja Chłopców - III miejsce drużynowo: Hubert Sałankiewicz, Przemysław Szczepanek, Patryk Sołtan, Alan Bodak, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Jarosław Motykowski, Damian Stelmaszuk, Igor Żerman
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt - II miejsce drużynowo: Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Klaudia Wdówka, Karolina Ellward, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska, Maria Bonisławska
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Chłopców - II miejsce drużynowo: Przemysław Szczepanek, Alan Bodak, Patryk Sołtan, Hubert Sałankiewicz, Marcel Gutowski, Igor Żerman, Jarosław Motykowski, Damian Stelmaszuk, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Marcin Płonka
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców - III miejsce drużynowo: Michał Owsiany, Marcel Gutowski, Kewin Sandomierski, Hubert Sałankiewicz, Przemysław Szczepanek, Damian Stelmaszuk, Igor Żerman, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Patryk Sołtan, Alan Bodak
• V Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska - II miejsce drużynowo:
Alan Bodak, Marcel Gutowski, Karolina Ellward, Aleksander Dudziński, Damian Stelmaszuk, Kewin Sandomierski, Paweł Kurynko, Damian Bielak, Igor Żerman, Jarosław Motykowski
• Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej w ramach ARA– laureaci - Duet JU- OS- Julia Świacka, Oskar Łanik
• Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej – wyróżnienie – Julia Świacka, Oskar Łanik
• Biegi dziecięco – młodzieżowe - Łętowo
- rocznik 2006-2007 (200 m) - III miejsce - Weronika Szaton
- rocznik 2004-2005 (400 m) - II miejsce - Alan Bodak,
                                               III miejsce - Marcel Gutowski
- rocznik 2002-2003 (600m) - II miejsce - Milena Sękowska
                                                I miejsce - Przemysław Szczepanek
• Biegi dziecięco - młodzieżowe im A. Kenig w Sławsku:
- rocznik 2008 i młodsi - I miejsce - Julia Sandomierska
- rocznik 2002-2004 - II miejsce - Przemysław Szczepanek
• Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - wyróżnienie - Anna Jastrzębska
Wyróżnienie dla naszej szkoły PDF Drukuj
Image
Certyfikat PDF Drukuj
Image
Podziękowanie PDF Drukuj
Image
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>